Lipolysis Cold Burning Jel 250 ml Soğuk Lipoliz Jeli İnceltici

Lipolysis Cold Burning Jel 250 ml Soğuk Lipoliz Jeli İnceltici

Marka: Moda Organik
Ürün Kodu: moda1170
Stok Durumu: Stokda Yok !

Lipolysis Cold Burning Jel 250 ml Soğuk Lipoliz Jeli İncelticiLipolysis jel nasıl kullanılır ?Lipolysis jel kullanımı oldukça basittir ve günlü hayatta çok fazla zaman a

TL149.00
-+
2 veya daha fazla siparişlerde TL99.00 3 veya daha fazla siparişlerde TL95.00 10 veya daha fazla siparişlerde TL90.00

Bu ürün hakkında soru sor

Lipolysis Cold Burning Jel 250 ml Soğuk Lipoliz Jeli İnceltici

Lipolysis jel nasıl kullanılır ?

Lipolysis jel kullanımı oldukça basittir ve günlü hayatta çok fazla zaman almadan pratik bir şekilde uygulanmaktadır. Bu jeli kullanmadan önce hangi bölgenin forma girmesi gerektiğini belirlemeniz gerekmektedir. Daha sonra bu bölgeyi güzelce temizleyiniz ve kurulayınız. Bu şekilde gözenekler açık hale gelecektir. Sonrasında jeli bölgeye güzelce sürünüz. Yaklaşık olarak 10 dakika boyunca bölgeyi kapatmadan bekleyiniz.

Gözenekler aracılığı ile deri altına hızlıca nüfuz eden soğuk lipoliz jel hafif karıncalanma ve yanma hissi meydana getirecektir. Bu etki sayesinde yağların önce donması sonra da parçalanması sağlanmaktadır. 10 dakika sonrasında yapmanız gereken özel bir şey yoktur.


Soğuk Lipoliz Jeli Kullanımı Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Bölgesel olarak fazlalıklardan kurtulmak isteyenler için oldukça olumlu sonuçlar meydana getiren lipoliz jel, yağ hücrelerine yapışarak parçalanmasına yardımcı olmaktadır. Bu etki sayesinde vücuttaki yağ kütlesinin azalmasını sağlar.

Genel olarak forma girme sonrasında yağ atımı gerçekleştiğinde deride boşluk oluşur ve bu da sarkmaya neden olur. Soğuk lipoliz jeli kullanımı sayesinde herhangi bir sarkma meydana gelmez. Bunun yanında selülit oluşumu giderilir ve oluşması engellenir. Kalıcı olarak forma girmeyi sağlayan bu jel sayesinde ideal olarak formu yakalayabilirsiniz.

İnceltici lipolysis jel düzenli bir şekilde kullanıldığı zaman herhangi bir yan etki meydana getirmemektedir. Fakat kullanım öncesinde cildinizin ufak bir bölgesinde denemeniz ve 10 dakika beklemeniz faydalı olacaktır. Eğer ters bir etki söz konusu olursa kullanmayınız.


Lipolysis Kullanımı Zayıflatır mı? İnceltir mi?

Genel olarak bölgesel forma girme konusunda pek çok kişi zorlanmaktadır. Çünkü bölgesel kilo alımı sadece kilolu kişilerde değil hiç kilosu olmadığı halde fazlalıkları olan kişilerde de olabilir. Özellikle doğum sonrasında göbek bölgesindeki yağlanma pek çok kadının sorunu haline gelmektedir. Lipoliz jel kullanımı sayesinde bu durumdan kurtulmak mümkündür.

İnceltici ve sıkılaştırıcı özelliği bulunan soğuk lipoliz jeli hem kadınlar hem de erkekler için bölgesel olarak yağlardan kurtulma etkisi meydana getirmektedir. Sağlıklı ve kalıcı olarak incelme sağlamak için oldukça etkilidir.     

Yorum Yap

Not: HTML kodlar dönüştürülmez!
    Kötü           iyi

İlişkili ürünler

Son Görüntelenen

Moda Organik ve Doğal Ürünler Ltd. Şti. © 2024

İletişim Formu

Yerimiz

Cebesoy Sokak No : 36/C Dükkan: 1 Sahrayıcedit - Kadıköy / İSTANBUL

02163360808

info@modaorganik.com

Hafta içi: 10:00 - 18:00
Cumartesi : Kapalı
Pazar : Kapalı