E-Bülten Abonelik

Hakkımızda

Moda Organik Mağaza

Klasik bir “hakkımızda” metni yazmak çok kolay ve sıradan görünüyor.

Biz gerçekten size hakkımızda bir şeyler anlatmak istiyoruz.

Moda Organik 7 yaşında, adından da malumunuz İstanbul’un Moda semtindeyiz. Moda organik ekibi 31 yaşında ağabey (Ben Ömer) ile 26 yaşında bir kardeşin (Osman) başını çektiği satış ve sevkiyat  birimlerinden oluşuyor.

Moda organik, iş tecrübemi de kazandığım işletmelerde, çalışan olarak bulunduğum sürede bastıramadığım “kendi işimi yapmalıyım” duygusunun bir sonucu olarak kuruldu.

Ticaret para kazanmak için yapılır. Sonuçta bizde bu işi para kazanmak için yapıyoruz.

Ancak farklı olduğumuzu düşünüyoruz. Bu farkımızı oluşturan ve oluşturacak bütün değerlerimizi “empati” kelimesi ile tecrübe edilmiş deneyimlerimizden kazanıyoruz.

Her satıcının bir tüketicide olduğu gerçeği ile sattığımız ürünleri seçerken ve bu ürünlerin satışı sırasında sunduğumuz hizmeti. “Ben olsam nasıl olsun isterdim?”

Sorusuna verdiğimiz cevaplar belirleyip şekillendiriyor.

Bu sebepten ötürü;

Zaten bildiğiniz bir ürünü alıyorsanız. Sorun yok! Eminiz araştırmanızı yeterince yapmış yahut kullanıp faydasını gördüğünüz bir ürünü alıyorsunuzdur.

Ama bilmediğiniz bir ürünü alıyorsanız. Lütfen bize danışın, sizi bilgilendirerek ihtiyacınıza en uygun ürünü almak istediğiniz hizmet yolu ile almanızda yardımcı olabiliriz.

Ürünlerimizi kullandıktan sonra yapacağınız geri dönüşler ve yorumlar bizim için çok önemli. Bu geri dönüşlerle sektörü bile şekillendirdiğinizi unutmayın.

Sitemizde sizi her zaman keyifli bir alışveriş bekliyor.

Yakınlardaysanız mutlaka mağazamıza bitkisel çaylarımızdan denemeye bekliyoruz.  

Moda Organik Ekibi J

Moda Organik ve Doğal Ürünler Ltd. Şti. © 2019

İletişim Formu

Yerimiz

Bahariye Caddesi No: 69/C Kadıköy İSTANBUL

02163360808

info@modaorganik.com

Hafta içi: 10:00 - 20:00
Hafta sonu: 12:00 - 20:00