Buğday Çimi Suyu Derin Dondurulmuş 30 adet 30ml Kavanoz

Marka: Çimdik
Ürün Kodu: moda402-3
Stok Durumu: Stokda Yok !

30 adet Derin Dondurulmuş Buğday Çimi Suyu (30 adet 30ml cam kavanoz)(30 günlüktür) (Günde 1 adet tüketilmesi halinde)Her Hafta Çarşamba Günü Ürünler Kargol

TL775.00
-+

Bu ürün hakkında soru sor

30 adet Derin Dondurulmuş Buğday Çimi Suyu (30 adet 30ml cam kavanoz)

(30 günlüktür) (Günde 1 adet tüketilmesi halinde)

Her Hafta Çarşamba Günü Ürünler Kargolanır ertesi gün adreste olur. ÜCRETSİZ KARGO


Kısa ön bilgi ; 

İçine uzun süreli özel buz sistemi koyularak gönderilmekte ve 24 saat içinde ulaştırılmaktadır. Depomuzdan çıktığındaki tazelik ve sertlikte size ulaşır. Erime kesinlikle söz konusu değildir. Teslim aldığınızda derin dondurucunuza koymalısınız. İçeceğiniz cam kavanozu yaklaşık 7-8 saat önceden buzdolabının alt kısmına geçirip çözüldükten sonra çalkalayıp bekletmeden içeceksiniz.

Lütfen Detaylı Bir Şekilde Okuyunuz !

Derin Dondurulmuş Buğday Çimi Suyu, buğday çiminin suyunun sıkılıp dondurulması sonucu elde edilen 30ml'lik mini cam kavanozlardır  Tek seferde en fazla 1 adet cam kavanoz,  sade olarak veya üzerine isteğe bağlı miktarda su, süt, limon suyu veya meyve suyu ilave edilip çözüldükten sonra karıştırılıp içilebilir veya kokteyl çeşitleri uygulanabilir.

Yemeklerden yarım saat önce ya da 2 saat sonra aç karına içilmesi tavsiye edilmektedir. Derin dondurucuda bekleme süresi 6 aydır.

Derin dondurulmuş buğday çimi suyu, soğuk zinciri koruyan özel kutusu içinde gönderilmektedir. Kullanılan soğutma sisteminin özelliği sebebiyle, ürünler kapınıza kadar erimeden ve özelliğini kaybetmeden gelmektedir. Ürünün içinde kullanılan soğutma sistemi, erime zamanı hesaplanarak tasarlanmıştır. Türkiye'nin her bölgesine güvenle gönderilmektedir.

Buğday Çimi, buğday tohumu filizlerinin 12 günlükken kesilmiş halidir.

Buğday tohumu, uygun ışık, nem ve ısıda bekletilerek filizlendirilmekte, son derece hijyenik kapalı ortamda otomatik sistemle sulanmakta ve 15-20 cm boyutlarına ulaşınca kesilip soğuk presle sıkılarak  kullanıma sunulmaktadır.

Buğday çimi ürünlerimizde ilk kesim kullanılmakta, ikinci ve üçüncü kesimler kesinlikle kullanılmamakta ve soğuk presle sıkılmaktadır. Bu nedenle, vitamin, enzim ve mineraller en bol haldedir. Kullanılan tohumlar organiktir. Topraksız tarım yöntemiyle ve kapalı alanda üretildiği için herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. %100 doğaldır.

Belirgin miktarda A, E, B2, B5, B6, B7, B12 Vitaminleri, Folik Asit ve Fosfor içermektedir.

       DİKKAT     

Bütün illere sevkiyatımız vardır.

Kapı teslimin mümkün olduğu adreslerde, kapı teslim gönderilmektedir. Kapı teslimin mümkün olmadığı adreslerde, bağlı olduğu il- ilçe merkezindeki şubeden müşteri kendisi teslim alır.

Yorum Yap

Not: HTML kodlar dönüştürülmez!
    Kötü           iyi

İlişkili ürünler

Son Görüntelenen

Moda Organik ve Doğal Ürünler Ltd. Şti. © 2024

İletişim Formu

Yerimiz

Cebesoy Sokak No : 36/C Dükkan: 1 Sahrayıcedit - Kadıköy / İSTANBUL

02163360808

info@modaorganik.com

Hafta içi: 10:00 - 18:00
Cumartesi : Kapalı
Pazar : Kapalı