ANTIOKSİDAN DUŞ BAŞLIĞI CVS 300 MODELİ

ANTIOKSİDAN DUŞ BAŞLIĞI CVS 300 MODELİ

Marka: The LifeCo
Ürün Kodu: moda278
Stok Durumu: Stokda Yok !

sabah keyifle duş yaparak güne dinç başlamayı istiyorsunuz, Biliyor musunuz ki toksit bir madde ile vücudunuzu ıslatıyor, ciğerlerinize toksik klor gazını çekiyor ve d

TL159.00
-+

Bu ürün hakkında soru sor

sabah keyifle duş yaparak güne dinç başlamayı istiyorsunuz, Biliyor musunuz ki toksit bir madde ile vücudunuzu ıslatıyor, ciğerlerinize toksik klor gazını çekiyor ve düşündüğünüzün tersini yaparak zehirleniyorsunuz? Banyonuzda duş başlığından akan suyun içinde suda bulunan mikrop, bakteri, mantar vs. gibi canlıları öldürmek amacıyla konulan klor, sizde canlı olduğunuz için sizi de öldürmek için hücum edecektir, tamam bakteriler kadar küçük olmadığınız için ölmeyeceksiniz ama hasara uğrayacaksınız.

10 dakikalık duş alma süreniz içinde vücudunuza aldığınız klor miktarı, aynı sudan 8 bardak içtiğinizde alacağınız klora eşdeğer miktardadır. Sıcak duş suyu bir taraftan derinizde bulunan milyonlarca deliğin açılıp bir sünger gibi olmasını sağlayarak sudaki kloru deriniz vasıtası ile alıp direk olarak kan dolaşımınıza iletirken, diğer taraftan sıcak suda buharlaşan klor buharları ciğerlerinizden geçerek kan dolaşımına ulaşır.


Yapılacak şey, riski ortadan kaldırmak için vücudunuzu klordan uzak tutmaktır

Antioksidan Duş Başlığı sudaki kir pas, klor, bakteri ve mikro organizmaları, etkin olarak yok eden çok fonksiyonlu bir üründür. Kanserojen etkisi olan sudaki kloru %99 oranında elimine eder, içerdiği kızıl ötesi etkili seramik bilyeler ile suda bulunabilecek; kurşun, bakır, cıva, kadmiyum, organik uçucu maddeler ve kötü kokuyu büyük ölçüde azaltır. Kitosan (yengeç kabuğu özünden) maddesi ile derinin bağışıklık sistemini iyileştirir, aroma yağı ile cildi saçları ve tüm vücudu korur.

Her tür duş başlığı spiral borusuna monte edilebilen ürünün kartuş ömrü, kullanım sıklığına bağlı olarak 2-3 ay olup, düşük su basınçlarında dahi rahatlıkla görev yapar. Kullanımı ve kartuş değişimi son derece kolay olup, yedek bir adet kartuşu vardır.

Duş Başlığının Faydaları: 

  • Saç ve cildin en önemli bileşeni proteindir. Sudaki klor, saç ve ciltteki proteini asitlendirerek epiderm tabakasını bozar ve cildin kuruyarak saçların kolay kırılması, çatallanması, kepeklenmesi, renginin bozulması, ağarması ve dökülmesine sebep olur. Kloru %99 elimine eden Antioksidan Duş Başlığı kullanarak cilt ve saçınızda mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Antioksidan Duş Başlığı; cildiniz ve saçlarınız için dört önemli madde olan; Vitamin C, Kitosan, Aroma yağı ve Bio-taşları içeren mükemmel bir üründür.
  • 250 limon özünü içeren vitamin C sudaki klor miktarını minimuma indirir ve yengeç kabuğu özünden üretilmiş olan Kitosan deri bağışıklık sistemini iyileştirir, doğal aroma yağları cildi yumuşatarak kombine bir cilt ve saç bakımı sağlar, anti bakteriyel-seramik taşlar, şehir suyunu temizler ve vücut kokusunu yok eder. Aynı zamanda vitamin C antioksidan özelliği sayesinde bağışıklık sisteminizin korunmasına yardımcı olur.

Filtrenin içeriği:

  • Vitamin C
  • Anti-bakteriyel seramik bilyeler
  • Aroma yağları
  • Kitosan.
  • Uluslararası, ISO9001,UKAS ve FDA sertifikalıdır.

Yorum Yap

Not: HTML kodlar dönüştürülmez!
    Kötü           iyi

İlişkili ürünler

Son Görüntelenen

Moda Organik ve Doğal Ürünler Ltd. Şti. © 2024

İletişim Formu

Yerimiz

Cebesoy Sokak No : 36/C Dükkan: 1 Sahrayıcedit - Kadıköy / İSTANBUL

02163360808

info@modaorganik.com

Hafta içi: 10:00 - 18:00
Cumartesi : Kapalı
Pazar : Kapalı