Toothwak Değiştirebilir Başlıklı Misvak - Yedekli Lüks

Marka: Moda Organik
Ürün Kodu: moda960
Stok Durumu: Stokda Yok !

Toothwak Değiştirebilir Başlıklı Misvak - Yedekli LüksEkstra 3 adet yedek misvak başlık ve suda bekletme haznesi bulunmaktadır.Binlerce yıldır insanların ağız ve diş

TL42.50
-+

Bu ürün hakkında soru sor

Toothwak Değiştirebilir Başlıklı Misvak - Yedekli Lüks

Ekstra 3 adet yedek misvak başlık ve suda bekletme haznesi bulunmaktadır.

Binlerce yıldır insanların ağız ve diş sağlığını korumak için kullandığı misvak, Toothwak ile diş fırçası formuna dönüştü. Özellikle diş etleri ve diş minesi sağlığı açısından faydaları saymakla bitmeyen bu yeni ürün, son derece kullanışlı bir şekilde tasarlandı. 

Misvak ağacından yapılma bu doğal diş fırçası, sentetik diş fırçalarından bizleri kurtaracak niteliklere sahip. Her yönüyle organik bir yaşamı özleyen insanoğlu açısından büyük bir ar-ge olan bu ürün, sıradan diş fırçaları ile karıştırılmamalı. Çünkü sıradan diş fırçaları polyester karışımdan oluşur ve içerisinde bulunan kimyasallar, dişlerimizi fırçalarken vücudumuza giriş yapar.  Üstelik bir süre kullanılıp hijyen açısından atılması gereken diş fırçaları yerine değişebilir başlık çözümünü deneyebilirsiniz. Toothwak, üç adet değiştirilebilir fırçası ile eskiyen başlıkların değişimine imkan tanıyor.

Son derece estetik bir görünümün yakalandığı Toothwak - misvak diş fırçasının 1 adet ana gövdesi ve 3 adet değiştirilebilir fırçası buluyor.  İlk etapta bir saat kadar suda bekletilen yeni nesil diş fırçası Toothwak’ı gelin daha yakından tanıyalım; klasik diş fırçalarında yekpare olan fırça kısmı bu Tootwak diş fırçasında, misvak ağacından yapılmış 3 farklı fırça halinde dizayn edildi. Dolayısıyla dilerseniz üçünü birden veya en aşınmış olanı tek parça halinde değiştirme imkânına sahipsiniz. Bölünmüş diş fırçasının uçları elbette misvak ağacının özenle işlenmesi sonucu ortaya çıkarılmış parçalar ve her biri dişleriniz için mükemmel temizlik sağlıyor.

Misvak diş fırçasının en önemli avantajlarından bir tanesi de poliüretan kökenli olmadığından çok daha uzun süre dayanması. Plastik aksama sahip diğer tüm diş fırçaları 3 ay gibi kısa sürede bozularak tamamı atılmak zorunda kalıyor. Oysa Tootwak diş fırçasında böyle bir durum söz konusu değildir. Çünkü yıllarca kullanılacak şekilde tasarlandı ve sadece başlıkların değiştirilmesi ile çok uzun zaman şahsınıza özel bir diş fırçası haline geliyor. İşin en güzel tarafı değiştirilmesi gereken fırça uçlarına kolayca ulaşabiliyorsunuz. Bu arada kısa bir hatırlatma yapalım misvak diş fırçası diğer diş fırçalarının yanına konulmuyor. Kendi orijinal kutusu içerisinde ve kapağı tam olarak kapatılmadan korunuyor.

Yorum Yap

Not: HTML kodlar dönüştürülmez!
    Kötü           iyi

İlişkili ürünler

Son Görüntelenen

Moda Organik ve Doğal Ürünler Ltd. Şti. © 2024

İletişim Formu

Yerimiz

Cebesoy Sokak No : 36/C Dükkan: 1 Sahrayıcedit - Kadıköy / İSTANBUL

02163360808

info@modaorganik.com

Hafta içi: 10:00 - 18:00
Cumartesi : Kapalı
Pazar : Kapalı